Най-якият 4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Нашият форум
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Искам повече пари #_#

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~Kiss_me~
Admin
Admin
~Kiss_me~


Брой мнения : 172
Join date : 02.02.2010
Age : 25
Местожителство : Mи Нз ВеЧиИи тЕз ГаДоВвЕ сЕ мИ зИмАт ПеЙкЪтЪъ

Искам повече пари #_# Empty
ПисанеЗаглавие: Искам повече пари #_#   Искам повече пари #_# EmptyНед Мар 21, 2010 12:12 pm

[/b][/color][/u]
        Искам Повече Пари #_#


Така си каза Поли, когато за първи път зърна тълпа пред ресторанта си. Тя набира състав в момента, като дори не й пука дали ще има тролове-или феички в кухнята й, но някой спешно трябваше да ГОТВИ, да ЧИСТИ и да СМЕНЯ КРУШКИТЕ.

Действието се развива САМО и ЕДИНСТВЕНО в ресторанта, като всички ЖИВЕЯТ там, спят под земята в огромен апартамент. ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е новият работещ да няма роднини, на които да им пука за него, не са изключени емота, пънкари, вампири, бабички, бебета, всякакви животни, зомбита, мумиии и всичко, за което можете да се сетите! ^^ .

Историята е хумористична, но са позволени побоища, смърт, магии(но не и с гозбите и всичко, с което трябва да се приготвят Twisted Evil), възраждане, псувни от всякакъв сорт и на всякакъв език и [b]ресторантът може да експлодира, като магически времето се връща назад 10 минути преди да избухне.

ПОЛИ НЕ Е ИГРАЧ.


ОПИСАНИЕТО ВИ ТРЯБВА ДА ВКЛЮЧВА:

(червените полета са задължителни!)

1. Име
2. Снимка
3. Вид
4. История
5. Брой глави(на врата де, разбирайте го буквално Very Happy ) (;дд)
7. Магьосник ли е?(бъдете оригинални, не е задължително да сте магьосници.. Rolling Eyes )
8. Стил
9. Каква музика слуша
10. Може ли да готви? xD
Върнете се в началото Go down
https://4-b-klas.rpg-board.net
Viktoriq Sikret
Admin
Admin
Viktoriq Sikret


Брой мнения : 166
Join date : 07.02.2010
Местожителство : НАВсякЪде СЪм

Искам повече пари #_# Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искам повече пари #_#   Искам повече пари #_# EmptyСря Май 12, 2010 5:40 am

1. Име - Лея
2. Снимка - Лея
3. Вид - Мини фея ( 7см)
4. История - Лея е била красиво момиче ( човек ) . След няколко караници с майка си тя е станала фея . Не помни нищо друго от живота си .
5. Брой глави(на врата де, разбирайте го буквално ) - Една разбира се !
7. Магьосник ли е?(бъдете оригинални, не е задължително да сте магьосници.. ) - Ми щом е фея да
8. Стил - Емо феичка
9. Каква музика слуша - Пънк , метал
10. Може ли да готви? - Ми долу-горе
Върнете се в началото Go down
 
Искам повече пари #_#
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Най-якият 4 :: Rollplay-
Идете на: